search
REKLAMA
News

Jeszcze jeden zwiastun SMALL WORLD Patryka Vegi

“Small World” zadebiutuje 10 września.

Łukasz Budnik

1 września 2021

REKLAMA

Niedługo przed premierą kinową filmu Small World w reżyserii Patryka Vegi, do sieci trafił kolejny zwiastun tej produkcji.

Opis przedstawia się następująco:

“W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka. Matka dziewczynki (Marietta Żukowska), wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach, wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku, nastolatka Ola (Julia Wieniawa) jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena. Co stanie się, gdy los zetknie dziewczynę z polskim stróżem prawa?”

O swoim projekcie Vega powiedział w zeszłym roku:

Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż “Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny.

W obsadzie Small World są między innymi Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk i Marieta Żukowska. Premierę zaplanowano na 10 września. Przypomnijmy, że 11.11 do kin trafi z kolei Pitbull.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA