search
REKLAMA
News

Kolejne nazwiska w obsadzie HOW I MET YOUR FATHER, spin-offu “Jak poznałem waszą matkę”

How I Met Your Father powstaje dla stacji Hulu.

Łukasz Budnik

1 września 2021

REKLAMA

Trwają prace na spin-offem Jak poznałem waszym matkę, zatytułowanym How I Met Your Father. Serial został zamówiony w tym roku przez stację Hulu. W głównej roli w produkcji zobaczymy Hilary Duff. 

Aktorka wcieli się w Sophie, która w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przeniosą nas do 2021 roku, gdzie kobieta i jej grupa przyjaciół wciąż próbują rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych i nieskończonych opcji. Niedawno do obsady serialu dołączyły kolejne nazwiska.

Daniel Augustin zagra Iana, z którym Sophie spotka się na randkę po dopasowaniu się na Tinderze. Josh Peck wcieli się w Drew, przystojnego wicedyrektora szkoły, zaś Ashley Reyes w dziewczynę Sida, jednego z głównych bohaterów, z którym utrzymuje związek na odległość. Cała trójka będzie postaciami drugoplanowymi.

Przypomnijmy, że w serialu wystąpią jeszcze:

  • Chris Lowell jako Jesse, początkujący muzyk który pracuje jako kierowca Ubera, opisany jako cynik mieszkający ze swoim najlepszym przyjacielem.
  • Francia Raisa jako Valentina, współlokatorka Sophie, stylistka. Impulsywna, żądna przygód, niedawno wróciła z London Fashion Week wraz z Brytyjczykiem Charliem.
  • Tom Ainsley jako Charlie, model zakochany w Valentinie, syn konserwatywnych arystokratów, który przez całe życie wychowywany był w bogactwie.
  • Tien Tran jako Ellen, adoptowana siostra Jesse’ego, która właśnie przeprowadziła się do Nowego Jorku po rozstaniu z żoną.
  • Suraj Sharma jako Sid, najlepszy przyjaciel Jesse’ego, właściciel nowego baru, optymista.

Zamówionych zostało 10 odcinków serialu. Data premiery nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA