search
REKLAMA
News

Nowy zwiastun SMALL WORLD Patryka Vegi. Poznaliśmy datę premiery

W “Small World” występują m.in. Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk.

Łukasz Budnik

17 sierpnia 2021

REKLAMA

Jednym z filmów Patryka Vegi, które w tym roku mają trafić do kin, jest Small World. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun tej produkcji.

Small World Vega porusza temat handlu dziećmi i opowiada o dziewczynie porwanej w dzieciństwie z polskiej wsi, odnalezionej po 14 latach. W filmie mamy poznać perspektywę bohaterki, jej ojca policjanta oraz porywaczy. Vega wyjątkowo dużo czasu poświęcił na postprodukcję filmu. O swoim projekcie powiedział w zeszłym roku:

Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż “Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny.

W obsadzie Small World są między innymi Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk i Marieta Żukowska. Premierę zaplanowano na 10 września. Przypomnijmy, że 11.11 do kin trafi z kolei Pitbull.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA