search
REKLAMA
News

JEFF GOLDBLUM i SAM NEILL odtwarzają słynną scenę z JURASSIC PARK

Łukasz Budnik

5 października 2020

REKLAMA

6 lipca ekipa filmu Jurassic World: Dominion wróciła na plan nadchodzącego widowiska. Zdjęcia realizowane są w Wielkiej Brytanii, a studio przeznaczyło 5 mln dolarów na dodatkowe środki bezpieczeństwa. W głównych rolach ponownie pojawią się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, lecz w filmie zobaczymy także głównych bohaterów oryginalnego filmu Stevena Spielberga.

Do swoich ról powrócą tym samym Sam Neill, Jeff Goldblum oraz Laura Dern. Jakiś czas temu Neill zdradził, że cała trójka spędzi na planie kilka miesięcy i będzie mieć dużą rolę do odegrania – potwierdził to też reżyser, Colin Trevorrow. Film tym samym może być podsumowaniem obu trylogii.

Na instagramowym profilu Goldbluma pojawiło się nagranie, na którym on i Sam Neill humorystycznie odtwarzają jedną ze scen z oryginalnego Parku jurajskiego (w oryginale brali w niej udział Goldblum i Laura Dern). Filmik jest odpowiedzią na apel do widzów aby zarejestrowali się na stronie HeadCount, co ma związek z nadchodzącymi wyborami prezydenckimi USA.

https://www.instagram.com/p/CF1K3GHjkRq/

Premiera Jurassic World: Dominion zaplanowana jest aktualnie na 11 czerwca 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem wszystkich dotychczasowych odsłon serii – TUTAJ.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA