search
REKLAMA
News

RYAN REYNOLDS jako bohater gry komputerowej w nowym zwiastunie FREE GUY

Łukasz Budnik

5 października 2020

REKLAMA

11 grudnia tego roku do kin planowo trafi Free Guy, komedia z udziałem Ryana Reynoldsa. W sieci został udostępniony zwiastun tej produkcji.

Akcja filmu osadzona jest w grze komputerowej cechującej się otwartym światem. Rządzi się on swoimi zasadami – w mieście Free City gracze mogą dokonywać niemal wszystkich przestępstw. Bohater Reynoldsa jest jednym z mieszkańców miasta. Uświadamia on sobie, że istnieje jedynie w grze, a wkrótce może zostać przełączony w tryb offline. Postanawia zostać bohaterem i uratować swój świat.

Oprócz Reynoldsa w filmie występują m.in. Taika Waititi, Joe Keey i Jodie Comer. Na stanowisku reżysera zasiadł Shawn Levy.

Pierwotnie film miał trafić do kin już w lipcu, został jednak przesunięty ze względu na pandemię. Okaże się, czy uda się dotrzymać grudniową datę premiery, czy też zostanie ona przesunięta na 2021 rok. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA