search
REKLAMA
News

Plotka: RYAN REYNOLDS podpisze rekordowy kontrakt z MARVELEM. Zagra DEADPOOLA w 10 filmach?

Filip Pęziński

4 października 2020

REKLAMA

Jak donosi serwis The Direct, Ryan Reynolds, odtwórca roli Deadpoola, ma podpisać z Marvelem rekordowy kontrakt. Niepotwierdzona póki co plotka mówi, że Kevin Feige, prezes Marvel Studios, chciałby podpisać z gwiazdorem umowę na większą liczbę filmów, niż stanowiły dotychczas jakiekolwiek kontrakty z Marvelem. Wcześniejsi rekordziści (np. Samuel L. Jackson czy Sebastian Stan) podpisywali umowy na 9 filmów. Oznaczałoby to, że Reynolds miałby zagrać swoją postać jeszcze przynajmniej 10 razy.

Przypominamy, że wraz z zakupem studia 20th Century Fox przez Disneya prawa do wszystkich postaci ze świata X-Men wróciły do Marvela. Do tej pory nie ogłoszono, jakie plany ma studio wobec Ryana Reynoldsa i postaci Deadpoola. Wcześniej kanadyjski aktor wcielił się w postać w źle przyjętym filmie X-Men Genaza: Wolverine, a następnie powtórzył rolę w dwóch wielkich hitach studia – Deadpoolu i Deadpoolu 2. Przed sprzedażą Foxa decyzja o realizacji trzeciej części uznanej serii była formalnością, teraz dalsze losy kultowej postaci na wielkim ekranie stanęły pod znakiem zapytania. Szczególnie, że nie wpisuje się ona w familijne podejście Disneya. Czyżby w końcu Kevin Feige i stojąca za nim korporacja podjęli decyzję? Czas pokaże.

Podkreślamy, że przedstawione doniesienia są niepotwierdzoną plotką.

Chcielibyście zobaczyć Deadpoola w kinowym świecie Marvela?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA