search
REKLAMA
News

Wiadomo, kto zagra żonę ELVISA PRESLEYA w jego biografii

Łukasz Budnik

25 października 2019

REKLAMA

W przygotowaniu jest film biograficzny opowiadającym o życiu Elvisa Presleya. Ekranowym Elvisem został kilka miesięcy temu Austin Butler, a dziś ogłoszono kto zagra Priscillę Presley, żonę muzyka z lat 1967-1973. 

Będzie to Olivia DeJonge, znana m.in. z Wizyty oraz Better Watch Out. Film reżyseruje Baz Luhrmann, którego ostatnim dokonaniem jest Wielki Gatsby z 2013 roku. Reżyser tak skomentował wybór:

Olivia potrafi przekazać złożoną głębię i prezencję, które uczyniły Priscillę Presley ikoną. Jest niezwykle utalentowaną młodą aktorką i świetną partnerką dla Elvisa w wykonaniu Austina.

Oprócz DeJonge i Butlera w obsadzie jest już Tom Hanks, który zagra wieloletniego managera Elvisa. Akcja filmu ma objąć ponad 20 lat i skupić się na drodze Presleya na szczyt. Film ma trafić do kin w październiku 2021 roku.

Czekacie na biografię muzyka?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA