search
REKLAMA
News

Jamie Lee Curtis do Macaulaya Culkina i Anny Chlumsky na planie “Mojej dziewczyny”: “Pier*olcie się”

Jamie Lee Curtis opowiedziała anegdotę w programie Grahama Nortona.

Łukasz Budnik

5 października 2022

curtis culkin
REKLAMA

W 1991 roku na ekrany trafił film Moja dziewczyna, który opowiadał o przyjaźni dwojga samotnych dzieci, granych przez Annę Chlumsky oraz Macaulaya Culkina. Oprócz nich na ekranie pojawili się m.in. Dan Aykroyd i Jamie Lee Curtis – ta ostatnia opowiedziała ostatnio żartobliwą anegdotę z planu filmu.

W programie Grahama Nortona Curtis wytłumaczyła, że podczas prac nad filmem – w związku z obecnością dzieci – ekipa miała puszkii, do których wkładało się pieniądze w momencie, gdy się przeklęło (kwota zależała od tego, jakiego przekleństwa się użyło). Ostatnią sceną, jaką nakręcili Culkin i Chlumsky był ich skok do wody z pomostu. Gdy skończyli, ekipa ogłosiła, że to koniec pracy młodych aktorów na planie filmu, a wtedy do akcji wkroczyła Curtis.

Wszyscy bili brawo, a ja wzięłam puszki, gdzie każda zawierała około 500 funtów, podeszłam do każdego z nich, podałam im puszki i powiedziałam: “Pierdo*cie się”.

Moja dziewczyna doczekała się kontynuacji (trafiła na ekrany trzy lata później), w której także udział Curtis, jednak film został gorzej przyjęty przez krytyków i zarobił znacznie mniej od pierwowzoru (28 milionów dolarów przy 121 milionach pierwowzoru).

Curtis wkrótce będziemy mogli oglądać w filmie Halloween. Finał

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA