search
REKLAMA
News

JAMES GUNN zdradza, jaki dialog musiał usunąć ze STRAŻNIKÓW GALAKTYKI

Łukasz Budnik

1 lipca 2020

REKLAMA

Jeśli obserwujecie w mediach społecznościowych Jamesa Gunna to doskonale wiecie, jak często twórca Strażników Galaktyki wchodzi w interakcje ze swoimi fanami, często dzieląc się ciekawostkami zza kulis filmów które tworzył. Ostatnio zdradził, jaki dialog musiał usunąć z pierwszej części przygód Star Lorda i spółki.

Reżyser przyznał, że zrobił to niechętnie, ale chciał pójść na kompromis ze studiem, które i tak pozwalało mu na dużo swobody. Dialog, który nie trafił do filmu przeprowadzili Quill (Chris Pratt) oraz Drax (Dave Bautista). Brzmiał on tak:

Quill: Pochodzę z planety banitów. Billy the Kid, Bonnie i Clyde, John Stamos.

Drax: Brzmi jak miejsce, które chciałbym odwiedzić.

Quill: Super.

Drax: I zabić tam wielu ludzi.

Gunn nie wyjaśnił, dlaczego akurat ta kwestia okazała się kontrowersyjna, stwierdził jednak, że chciałby zachować się jak George Lucas i przywrócić ją w kolejnych wydaniach swojego filmu.

Gunn pracuje aktualnie nad montażem The Suicide Squad, a jego kolejny projekt to trzecia część Strażników Galaktyki, która toczyć się będzie po wydarzeniach z Avengers: Końca gry.

Lubicie filmy Jamesa Gunna?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA