search
REKLAMA
News

HOW I MET YOUR FATHER będzie mieć powiązania z “Jak poznałem waszą matkę”. Oryginalna obsada zaliczy cameo?

Hilary Duff zdradziła kilka szczegółów na temat nadchodzącego spin-offu “Jak poznałem waszą matkę” – “How I Met Your Father”.

Łukasz Budnik

7 maja 2021

REKLAMA

Jak poznałem waszą matkę zakończyło się w 2014 roku i już wtedy mówiło się o serialu będącym jego następcą, zatytułowanym How I Met Your Father (wówczas miała w nim wystąpić Greta Gerwig). Po kilku nieudanych próbach zrealizowania tego projektu, w zeszłym miesiącu ostatecznie został on zamówiony przez stację Hulu. W głównej roli w produkcji zobaczymy Hilary Duff. 

Jak poinformowało wówczas The Hollywood Reporter, zamówionych zostało 10 odcinków serialu. Pieczę nad nim sprawować będą showrunnerzy Tacy jesteśmy oraz Love, Victor –  Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, a wyprodukują go twórcy Jak poznałem waszą matkę, Carter Bays i Craig Thomas. We wspólnym oświadczeniu stwierdzili oni, że czują się zaszczyceni pasją i wizją Aptakera i Berger i czekają aż będą mogli im pomóc stworzyć “nową legendarną historię”.

Duff ma wcielić się w Sophie, która w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przeniosą nas do 2021 roku, gdzie Sophie i jej grupa przyjaciół wciąż próbują rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych i nieskończonych opcji. Aktorka w ostatnim wywiadzie odniosła się do tego, czy How I Met Your Father będzie mieć powiązania z Jak poznałem waszą matkę.

Nie chcę wszystkiego zdradzać, a na scenariusze wciąż nanoszone są poprawki. Ale powiązania istnieją i mam nadzieję, że oryginalna obsada zaliczy u nas jakieś fajne gościnne występy.

Duff nie zdradziła, czy ma na myśli członków głównej obsady, powiedziała jednak więcej o bohaterach spin-offu. Grana przez nią Sophie będzie przyjaźnić się z trzema mężczyznami, z czego jeden ostatecznie zostanie tytułowym ojcem – oczywiście widzowie nieprędko dowiedzą się, który z nich.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial zadebiutuje na platformie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA