search
REKLAMA
News

Henry Cavill, Dua Lipa i inne gwiazdy w zwiastunie ARGYLLE od twórcy “Kingsman”

“Argylle” zadebiutuje w lutym.

Łukasz Budnik

28 września 2023

REKLAMA

Matthew Vaughn (Kingsman: Tajne służby) nakręcił nowy film szpiegowski pt. Argylle, który przeznaczony jest na platformę Apple TV+. Do sieci trafił zwiastun nadchodzącej produkcji.

W opisie czytamy:

Bryce Dallas Howard gra Elly Conway, zamkniętą w sobie autorkę serii bestsellerowych powieści szpiegowskich, której idea szczęścia to wieczór w domu przy komputerze i jej kocie, Alfie. Gdy fabuły książek Elli – skupiające się na tajnym agencie Argylle i jego misji rozpracowania globalnego syndykatu szpiegów – zaczynają odzwierciedlać tajne działania organizacji szpiegowskiej w realnym świecie, spokojne wieczory w domu stają się rzeczą przeszłości. W towarzystwie Aidena, szpiega uczulonego na koty, Elly (trzymająca Alfiego w plecaku) przemieszcza się po świecie, by być o krok przed zabójcami, gdy granica między fikcyjnym, a rzeczywistym światem zaczyna się zacierać.

W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się jeszcze m.in. Henry Cavill, Dua Lipa, John Cena, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, Sam Rockwell, Ariana DeBose, Rob Delaney oraz Samuel L. Jackson. Według informacji, scenariusz został oparty na nieopublikowanej jeszcze powieści autorstwa Elly Conway, jednak fakt, że w sieci właściwie nie ma informacji o pisarce, jak również to, że ma na nazwisko tak samo, jak bohaterka filmu, skłoniły do rozważań, czy kobieta rzeczywiście istnieje.

Film zadebiutuje w kinach 2 lutego 2024, a potem trafi na platformę Apple TV+. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA