search
REKLAMA
News

HBO świętuje 10 ROCZNICĘ premiery serialu GRA O TRON. Szykuje niespodzianki dla fanów

Maria Grzybowska

6 kwietnia 2021

REKLAMA

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu Gra o tron na podstawie powieści George’a R.R. Martina zadebiutował 17 kwietnia 2011 roku, czyli prawie równo 10 lat temu.

Z tej okazji HBO ogłosiło kwiecień miesiącem celebracji pod nazwą “The Iron Anniversary“. Świętowanie ma obejmować mnóstwu nowych treści, w tym niepublikowane dotąd zakulisowe zdjęcia, klipy i zwiastuny, wywiady z obsadą i nie tylko. Ekskluzywny kontent ma być udostępniony m.in. w postaci specjalnego streamingu. W ramach platformy HBO Max pojawi się niestandardowa strona ze spersonalizowanymi programami, maratonem serialu, produktami z edycji specjalnej i nie tylko. 10 kwietnia odbędzie się „MaraThrone”, podczas którego wszystkie odcinki sezonu 1 pójdą do emisji o godzinie 10:00 czasu wschodniego. HBO proponuje widzom wyzwanie obejrzenia wszystkich 73 odcinków serialu, aby pomóc zebrać pieniądze dla wybranych organizacji charytatywnych wspieranych przez członków obsady Gry o tron. Dodatkowo, niektórzy z największych fanów i influencerzy otrzymają specjalny zestaw MaraThrone, który wzmocni doznanie binge’owania. Ma on zawierać m.in. różne „trasy” maratonu, które pozwolą zobaczyć serial w nowym świetle.

Gra o tron

Ponadto, bliżej końca miesiąca zostaną wyłonione trzy pary, których ceremonie ślubne były inspirowane serialem i które otrzymają specjalne prezenty rocznicowe, w tym beczki wina z logo Gry o tron, specjalne kielichy i ciasta reprezentujące rody Targaryen, Stark i Lannister. Pozostałych fanów mogą zainteresować nowe przedmioty kolekcjonerskie i nie tylko. Np. smocze jajo Fabergé, wybór piw, produkty Funko z limitowanej edycji i cały serial na 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun wydarzenia.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA