search
REKLAMA
News

HBO pokazało nowy zwiastun ostatniego sezonu serialu GRA O TRON. Fani reagują

Łukasz Budnik

8 kwietnia 2021

REKLAMA

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że z okazji 10. rocznicy premiery serialu Gra o tron HBO ogłosiło kwiecień miesiącem celebracji pod nazwą “The Iron Anniversary“.

Przypomnijmy, że świętowanie ma obejmować mnóstwu nowych treści, w tym niepublikowane dotąd zakulisowe zdjęcia, klipy i zwiastuny, wywiady z obsadą i nie tylko. Ekskluzywny kontent ma być udostępniony m.in. w postaci specjalnego streamingu. W ramach platformy HBO Max pojawi się niestandardowa strona ze spersonalizowanymi programami, maratonem serialu, produktami z edycji specjalnej i nie tylko. Tymczasem na YouTube zawitał nowy zwiastun kontrowersyjnego ósmego sezonu Gry o tron (uwzględniającego spoilery) i wzbudził wiele komentarzy wciąż zawiedzionych fanów serialu. 

Fani piszą o tym, że jeśli twórcy nie planują nakręcić remake’u sezonu, to wstawianie jego zwiastuna i przypominanie “tego, o czym wszyscy chcą zapomnieć”, jest nietrafionym pomysłem. Pojawiają się też opinie, że ósmy sezon sprawił, że tzw. “replay value” serialu spadł do zera i całkowicie zrujnował jego jakość. Miłośnicy Gry o tron wspominają, że rozczarowanie finałem nadal jest żywe.

Przypomnijmy, że w czasie pierwotnej emisji finałowego sezonu w sieci pojawiła się petycja o to, aby HBO nakręciło go od nowa, tym razem z “kompetentnymi scenarzystami” i nową fabułą. Sprawa była na tyle głośna, że dotarła nawet do aktorów z serialu (którzy publicznie bronili finałowego sezonu). Jak widać po komentarzach pod nowym zwiastunem, fani wciąż marzą o tym, by Gra o tron dostała godne zakończenie. Poniżej wybrane komentarze:

Czy was także rozczarował finał serialu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA