search
REKLAMA
News

Gwiazdy Hollywood w materiałach zza kulis DOLINY BOGÓW Lecha Majewskiego

Łukasz Budnik

7 sierpnia 2020

REKLAMA

Już 21 sierpnia na ekrany trafi Dolina Bogów, film Lecha Majewskiego w gwiazdorskiej obsadzie (John Malkovich, Josh Hartnett, Berenice Marlohe, John Rhys-Davies i Keir Dullea). Do sieci trafiły materiały making of, w których możemy posłuchać wypowiedzi aktorów.

Cytując materiały prasowe dystrybutora filmu, Galapagos Film: “w tytułowej Dolinie Bogów krzyżują się trzy wątki narracyjne, które prowokują widza do własnych interpretacji – legenda Indian Navajo o bogach zamkniętych w skałach doliny Valley of the Gods pełna bogatej symboliki i archetypów, historia najbogatszego człowieka globu, tajemniczego Wesa Taurosa (John Malkovich) oraz losy narratora filmu Johna Ecasa (Josh Hartnett), pisarza, który zmaga się z własnymi problemami.”

O współpracy z Lechem Majewskim (Młyn i Krzyż, Angelus, Ogród rozkoszy ziemskich, Wojaczek) wypowiedział się John Malkovich:

Miałem szczęście w życiu mogąc pracować z wieloma wielkimi, kreatywnymi reżyserami w Europie i w innych miejscach, i Lech jest jednym z takich ludzi – o bardzo szczególnym spojrzeniu na świat, obdarzonym charakterystyczną wizją i wyobraźnią.

Swoimi refleksjami podzielił się także Josh Hartnett:

Myślę, że ten film stanie się czymś wyjątkowym, innym od wszystkiego, co ludzie kiedykolwiek widzieli. To wizja Lecha i to jest dla mnie ekscytujące – patrzeć na kogoś, kto ma taką kontrolę, bo niewielu reżyserów ma. Wspaniale jest być częścią tak unikalnej wizji, bo wiem, że w dzisiejszych czasach jest to bardzo rzadkie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu.

źródło: materiały prasowe Galapagos Films

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA