search
REKLAMA
News

Gwiazda LOVECRAFT COUNTRY dołącza do obsady ANT-MANA 3. Czy zagra kolejnego antagonistę z komiksów MARVELA?

Łukasz Budnik

15 września 2020

REKLAMA

Jednym z zapowiedzianych filmów wchodzących w skład kinowego uniwersum Marvela jest trzecia część przygód Ant-Mana, w którego od 2015 roku wciela się Paul Rudd. Do obsady widowiska właśnie dołączył Jonathan Majors, którego można obecnie oglądać w serialu Lovecraft Country

Nie ogłoszono jeszcze oficjalnie, jakiego bohatera mógłby zagrać Majors, jednak źródła portalu “Deadline” mówią o tym, że aktor ma wcielić się w antagonistę znanego z kart komiksów – Kanga Zdobywcę, pochodzącego z przyszłości podróżnika w czasie który mierzył się z członkami Avengers. Według komiksu jego prawdziwe nazwisko to Nathaniel Richards i prawdopodobnie jest potomkiem Reeda Richardsa z Fantastycznej Czwórki.

Źródło: Den of Geek

Majorsa mogliśmy oglądać jeszcze między innymi w Pięciu braciach Spike’a Lee oraz w dramacie The Last Black Man in San Francisco, za rolę w którym spotkał się z pochwałami od krytyków. Ant-Mana 3, podobnie jak dwie poprzednie części, reżyseruje Peyton Reed, a oprócz Paula Rudda powróci także Evangeline Lilly, która wciela się w Osę. Ostatnio widzieliśmy te postaci na końcu Avengers: Końca gry. Premiera filmu przypadnie najwcześniej na 2022 rok.

Czekacie na Ant-Mana 3?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA