search
REKLAMA
News

GINA CARANO komentuje kontrowersje wokół jej postów na Twitterze

Łukasz Budnik

11 stycznia 2021

gina carano
REKLAMA

Emisja drugiego sezonu przebojowego serialu The Mandalorian, kilka tygodni temu dobiegła końca. Jedną z bohaterek produkcji jest Cara Dune, którą na swojej drodze spotkał tytułowy bohater. Wcielająca się w nią Gina Carano w czasie emisji drugiego sezonu kilkakrotnie spotkała się z krytyką ze względu na swoje posty na Twitterze.

Najostrzejszą reakcję fanów wzbudziły tweety aktorki kpiące z maseczek i wyrażające poparcie dla Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA. Wtedy powstała nawet petycja o zwolnienie Carano z produkcji (oraz hashtag #FireGinaCarano), która oczywiście nie odniosła pożądanego skutku. Już wówczas aktorka odpowiedziała drwiną i nie miała oporów w następnej kolejności wykpić szczepionek i samych wyborów. Wstawiła też mema ze zdaniem “Nienawiść prowadzi do bólu dupy”. Wcześniej Carano była także oskarżana przez społeczność transpłciową o kpiny z zaimków.

W niedawnej rozmowie na kanale Drunk 3PO, Carano odniosła się do social mediów, pośrednio nawiązując także do kontrowersji, które wywołały jej posty. Skomentowała to następująco:

Będę się tam udzielać i jeśli moja obecność ci przeszkadza, to w porządku, jednak wiele osób nie ma z nią żadnego problemu na Twitterze czy w innych social mediach. Skupiam się więc bardziej na tych użytkownikach. Wywołuję w ludziach dużo emocji. Nie jestem pewna, dlaczego.

Aktorka opowiedziała też o tym, jakim sekretem był udział Marka Hamilla w finale drugiego sezonu – nawet obsada do samego dnia kręcenia nie wiedziała, że odtwórca roli Luke’a Skywalkera pojawi się na planie.

Lubicie postać, którą gra Carano w serialu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA