search
REKLAMA
News

GAL GADOT przyznaje, że jej filmik ze śpiewaniem IMAGINE był “w złym guście”

Gal Gadot w 2020 roku nagrała cover “Imagine” z intencją wsparcia dotkniętych pandemią.

Łukasz Budnik

5 stycznia 2022

gal gadot
REKLAMA

Gdy rozpoczęła się pandemia koronawirusa, swoją solidarność z poszkodowanymi zapragnęła wyrazić Gal Gadot. Filmowa Wonder Woman zaprosiła swoich przyjaciół ze świata aktorstwa i muzyki do wspólnego zaśpiewania słynnej piosenki “Imagine” autorstwa Johna Lennona. Celebryci – wśród nich między innymi Natalie Portman, Zoe Kravitz, Sarah Silverman, Will Ferrell, Pedro Pascal, i Cara Delevingne – zaśpiewali po fragmencie utworu, co następnie zostało zmontowane w jeden filmik. Choć części widzów spodobała się ta inicjatywa i sami się do niej dołączyli, wielu fanów poczuło raczej niesmak.

Komentujący zauważyli, że chociaż gwiazdy śpiewały o świecie bez własności i o wspólnocie ludzi, to same żyją w majątku, a panująca na świecie sytuacja nie wpłynie na ich status materialny, podczas gdy wiele osób zmaga się teraz z brakiem pracy i kłopotami finansowymi. Widzowie zarzucali gwiazdom oderwanie od rzeczywistości i niedelikatność, pisząc, że jeśli naprawdę chciano pomóc, należało rozpocząć akcję charytatywną lub przeznaczyć pieniądze na rzecz potrzebujących. W październiku 2020 roku Gadot po raz pierwszy odniosła się do negatywnych reakcji zapewniając, że miała wyłącznie dobre intencje. Teraz wróciła do tematu przy okazji wywiadu dla InStyle.

Gal Gadot instyle

 

Aktorka została zapytana o sytuację z gali Women in Hollywood, gdzie ironicznie zaczęła śpiewać “Imagine”. Gadot stwierdziła, że chciała rozluźnić atmosferę. Później dodała, że widziała, jak pandemia rozwija się w Europie, jeszcze zanim dotarła do USA, i zaproponowała całą inicjatywę Kristen Wiig.

Ta cała kontrowersja jest zabawna (…) Widziałam, dokąd to wszystko zmierza. Ale ten filmik był przedwczesny. To nie był dobry czas i właściwa rzecz do zrobienia. To było w złym guście. Wynikało z dobrych intencji, ale czasem nie trafia się w dziesiątkę, prawda?

Tutaj zobaczycie wspomniane nagranie z “Imagine”:

Zdjęcie Gadot pochodzą z magazynu InStyle.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA