search
REKLAMA
News

GAL GADOT zaprosiła gwiazdy do zaśpiewania “Imagine”. Efekt końcowy zniesmaczył wielu widzów

Łukasz Budnik

20 marca 2020

REKLAMA

Panująca pandemia koronawirusa poruszyła cały świat, w tym oczywiście także celebrytów. Kilka dni temu Ryan Reynolds i Blake Lively przeznaczyli milion dolarów na banki żywności, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów. Swoją solidarność z poszkodowanymi koronawirusem zapragnęła wyrazić też Gal Gadot. Filmowa Wonder Woman postawiła jednak na inną formę. 

Aktorka zaprosiła swoich przyjaciół ze świata aktorstwa i muzyki do wspólnego zaśpiewania słynnej piosenki “Imagine” autorstwa Johna Lennona. Celebryci – wśród nich między innymi Natalie Portman, Jamie Dornan, Sia, Pedro Pascal, Zoe Kravitz, Sarah Silverman, Lynda Carter, Jimmy Fallon, Will Ferrell, Pedro Pascal, Norah Jones, Maya Rudolph, Kaia Gerber i Cara Delevingne – zaśpiewali po fragmencie utworu, co następnie zostało zmontowane w jeden filmik. Choć części widzów spodobała się ta inicjatywa i sami się do niej dołączyli (Gadot udostępniała nagrania na Instagramie), wielu fanów poczuło raczej niesmak.

Komentujący wytykają, że choć gwiazdy śpiewają o świecie bez własności i wspólnocie ludzi, to sami żyją w majątku, a panująca na świecie sytuacja nie wpłynie na ich status materialny, podczas gdy wiele osób zmaga się teraz z brakiem pracy i kłopotami finansowymi. Widzowie zarzucają gwiazdom oderwanie od rzeczywistości i niedelikatność, pisząc, że jeśli naprawdę chciano pomóc, należało rozpocząć akcję charytatywną lub przeznaczyć pieniądze na rzecz potrzebujących. Zażenowanie wzbudza też aspekt techniczny filmiku i niezgrabny montaż.

Sama Gadot na początku nagrania wyjaśnia, że zainspirowała się Włochami, którzy podczas kwarantanny wychodzili na balkony i grali oraz śpiewali dla siebie nawzajem. Nagranie obejrzycie poniżej. Zgadzacie się z tymi, którzy uznają je za niewypał?

Grafika główna: The Hill

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA