search
REKLAMA
News

Finałowy zwiastun filmu DIUNA trafił do sieci

W Polsce “Diuna” zadebiutuje 22 października.

Łukasz Budnik

7 października 2021

REKLAMA

Diuna Denisa Villenueve’a to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów, których realizacja i premiera padły ofiarą kolejnych opóźnień wskutek wybuchu pandemii COVID-19. Polska data premiery jest aktualnie wyznaczona na 22 października tego roku, ale widowisko zadebiutowało już w kilkunastu krajach i zdążyło zarobić ponad 100 milionów dolarów.

W skład gwiazdorskiej obsady nowej adaptacji powieści Franka Herberta wchodzą m.in. Timothee Chalamet w głównej roli Paula Atrydy, Jason Momoa, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Dave Bautista, Zendaya, Javier Bardem, a także Stellan Skarsgård jako główny antagonista – Baron Vladimir Harkonenn. Do sieci trafił nowy zwiastun widowiska!

Tytułowa Diuna to Arrakis, najważniejsza planeta w świecie stworzonym przez Franka Herberta. Znajdują się tam złoża melanżu, substancji, która wydłuża ludzkie życie i umożliwia ponadwymiarowe podróże. Na Diunę przybywa książę Leto I Atryda wraz z lady Jessiką i synem Paulem oraz ich armią – wkrótce bohaterowie natykają się na Fremenów.

Tutaj przeczytacie recenzję filmu – KLIK. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA