search
REKLAMA
News

Fani “Powrotu do przyszłości” poruszeni spotkaniem Michaela J. Foxa i Christophera Lloyda. Nagrania i zdjęcia

Spotkanie aktorów z “Powrotu do przyszłości” jest komentowane w sieci.

Łukasz Budnik

11 października 2022

powrót
REKLAMA

Podczas trwającego New York Comic Con doszło do spotkania, które mocno poruszyło fanów trylogii Powrót do przyszłości – na scenie spotkali się Michael J. Fox i Christopher Lloyd, którzy grali w słynnej serii główne role Marty’ego McFlya i doktora Browna.

Sytuacja wywołała bardzo pozytywne emocje zebranych i samych aktorów. Podczas rozmowy poruszono temat tego, że Fox zastąpił w roli Marty’ego Erica Stoltza, gdy po kilku tygodniach reżyser Robert Zemeckis uświadomił sobie, że aktor nie jest najlepszym wyborem. Lloyd, który musiał zagrać od nowe wszystkie sceny z Martym, opowiedział:

Michaela znałem tylko ze słyszenia i myślałem sobie: “Ledwo przetrwałem te 6 tygodni, a teraz muszę robić to od nowa? Ale [z Michaelem] od razu okazało się, że jest między nami chemia.

Aktorzy mówili też o chorobie Parkinsona, którą w latach 90. zdiagnozowano u Foxa. Ten stwierdził:

Parkinson to dar, którego bym nie wymienił na nic innego. Ludzie tacy jak Chris bardzo mnie wspierali, jak wielu z was. Nie chodzi o to, co mam, lecz o to, co otrzymałem – głos, żeby pomagać innym ludziom.

Poniżej zdjęcia i nagrania:

fox lloyd 1 fox lloyd

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA