search
REKLAMA
News

Do sieci trafił zwiastun drugiego sezonu THE OFFICE PL. Poznaliśmy datę premiery

“The Office PL” wkrótce powróci z nowym sezonem.

Łukasz Budnik

10 października 2022

REKLAMA

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że polska wersja słynnego formatu The Office doczeka się drugiego sezonu. Dziś do sieci trafił zwiastun oraz data premiery. Serial 4 listopada powróci z nowymi odcinkami w Canal+ Online.

Akcja serialu rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy produkującej wodę mineralną “Kropliczanka”. Oddział zarządzany jest przez Michała, który jako jedyny z optymizmem patrzy na zmiany w postaci przejęcia przedsiębiorstwa przez nowego właściciela. Co czeka nas w drugim sezonie?

W centrali Kropliczanki zwalnia się miejsce w Zarządzie. To powoduje, że Michał i Patrycja stają w szranki, by to miejsce zdobyć. Każde z nich jest niemal pewne, że dopnie swego i już oczami wyobraźni widzi się jako Członka Zarządu. Obydwoje prześcigają się w pomysłach, by zaimponować centrali, a przy okazji, wpędzić w zażenowanie swoich podwładnych. Tymczasem w biurze w Siedlcach zachodzą zmiany kadrowe. Kropliczankę opuścił Franek i wyjechał na podbój stolicy. Na jego miejsce przychodzi Adam, znajomy Asi z lat szkolnych. Z kolei Gosię, która przebywa na urlopie macierzyńskim, zastępuje nowa koleżanka, Marzena.

Za scenariusz raz odpowiadali Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, za reżyserię Maciej Bochniak. Producentem kreatywnym serialu jest Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jake Vision DGA Studio.

W drugim sezoni The Office PL pojawią się m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Daria Widawska i Milena Lisiecka.

źródło: Canal+

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA