search
REKLAMA
News

Do sieci trafił zwiastun drugiego sezonu THE OFFICE PL. Poznaliśmy datę premiery

“The Office PL” wkrótce powróci z nowym sezonem.

Łukasz Budnik

10 października 2022

office pl 2 1
REKLAMA

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że polska wersja słynnego formatu The Office doczeka się drugiego sezonu. Dziś do sieci trafił zwiastun oraz data premiery. Serial 4 listopada powróci z nowymi odcinkami w Canal+ Online.

Akcja serialu rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy produkującej wodę mineralną “Kropliczanka”. Oddział zarządzany jest przez Michała, który jako jedyny z optymizmem patrzy na zmiany w postaci przejęcia przedsiębiorstwa przez nowego właściciela. Co czeka nas w drugim sezonie?

W centrali Kropliczanki zwalnia się miejsce w Zarządzie. To powoduje, że Michał i Patrycja stają w szranki, by to miejsce zdobyć. Każde z nich jest niemal pewne, że dopnie swego i już oczami wyobraźni widzi się jako Członka Zarządu. Obydwoje prześcigają się w pomysłach, by zaimponować centrali, a przy okazji, wpędzić w zażenowanie swoich podwładnych. Tymczasem w biurze w Siedlcach zachodzą zmiany kadrowe. Kropliczankę opuścił Franek i wyjechał na podbój stolicy. Na jego miejsce przychodzi Adam, znajomy Asi z lat szkolnych. Z kolei Gosię, która przebywa na urlopie macierzyńskim, zastępuje nowa koleżanka, Marzena.

Za scenariusz raz odpowiadali Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, za reżyserię Maciej Bochniak. Producentem kreatywnym serialu jest Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jake Vision DGA Studio.

W drugim sezoni The Office PL pojawią się m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Daria Widawska i Milena Lisiecka.

office pl 2

źródło: Canal+

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA