search
REKLAMA
News

Ewan McGregor jako OBI-WAN KENOBI na zdjęciach promujących nadchodzący serial

“Obi-Wan Kenobi” zadebiutuje 25 maja.

Łukasz Budnik

9 marca 2022

OBI WAN KENOBI
REKLAMA

Zbliża się premiera kolejnej produkcji serialowej ze świata Star Wars, tym razem poświęconej postaci Obi-Wana Kenobiego. Akcja serialu została osadzona 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a więc 9 lat przed Nową nadzieją, w czasie, gdy Kenobi przebywał na Tatooine. 

Oprócz Ewana McGregora, w produkcji zobaczymy także Haydena Christensena, który znów zagra Dartha Vadera. W serialu pojawią się jeszcze między innymi Joel Edgerton i Bonnie Piese, powtarzając swoje role Owena i Beru Lars, grane przez nich w dwóch prequelach. Według doniesień, pojawi się też Jimmy Smits jako Bail Organa. Fabuła serialu opowie o misji ratunkowej, której podejmuje się Kenobi – mamy zobaczyć jego kolejne starcie z Vaderem. Motyw przewodni do serialu skomponował John Williams.

Do sieci trafiły zdjęcia promujące serial, na których widzimy McGregora, Edgertona oraz Revę graną przez Moses Ingram. Udostępniło je Entertainment Weekly.

 

kenobi 1

OBI WAN KENOBI

OBI WAN KENOBI

OBI WAN KENOBI

OBI WAN KENOBI

OBI WAN KENOBI

OBI WAN KENOBI

OBI WAN KENOBI

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje 25 maja.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA