search
REKLAMA
News

NICOLAS CAGE jako Nicolas Cage w nowym zwiastunie “Nieznośnego ciężaru wielkiego talentu”

Nicolas Cage wciela się w fikcyjną wersję siebie.

Łukasz Budnik

9 marca 2022

Nicolas Cage The Unbearable Weight of Massive Talent 3
REKLAMA

22 kwietnia 2022 roku do kin trafi produkowany przez Lionsgate film Nieznośny ciężar wielkiego talentu, w którym Nicolas Cage zagra samego siebie. 

Filmowego Nicka Cage’a zastaniemy w czasie, gdy tonąc w długach desperacko próbuje dostać rolę w nadchodzącym filmie Quentina Tarantino. Cage zostaje zaproszony na spotkanie z niebezpiecznym meksykańskim milionerem, który jest wielkim fanem aktora i chciałby obsadzić go w filmie na podstawie własnego scenariusza. Nick zostaje zwerbowany przez amerykański wywiad by szpiegował przestępcę. Wkrótce sprawa robi się osobista – zostają w nią wplątane córka i była żona Cage’a, a on musi “zagrać rolę swojego życia”.

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu:

W 2020 roku Cage rozmawiał z magazynem “Empire”, gdzie odniósł się do tego projektu i zapewnił, że traktuje ten film jako okazję do ponabijania się z samego siebie. W scenariuszu, który napisali Tom Gormican i Kevin Etten, znajdą się odniesienia do poprzednich dokonań Cage’a – między innymi Bez twarzy, Zostawić Las Vegas (za ten występ Cage otrzymał Oscara), 60 sekund. Gormican, który zajął też reżyserią, zastrzega, że produkcję należy traktować jak list miłosny na cześć kariery Cage’a.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA