search
REKLAMA
News

Dwóch aktorów zginęło podczas realizacji THE CHOSEN ONE, serialu Netflixa. Sześć innych osób rannych [Aktualizacja]

“The Chosen One” to adaptacja komiksu “American Jesus”.

Łukasz Budnik

18 czerwca 2022

netflix chosen one
REKLAMA

Od kwietnia trwa realizacja serialu The Chosen One opartego na komiksie “American Jesus” Marka Millara i Petera Grossa. Niestety, jak informuje Variety, podczas prac na planie doszło do tragicznego wypadku.

W wypadku samochodowym zginęło dwóch aktorów z serialu – Raymundo Garduño Cruz oraz Juan Francisco González Aguilar, a sześć innych osób zostało rannych. Śmierć Cruza i Aguilara potwierdził Wydział Kultury w Kalifornii Dolnej. Van, którym jechali, przewrócił się po zjechaniu z drogi na pustyni. Dziennikarze “Variety” skierowali się do Netflixa z prośbą o zabranie w głosu w sprawie; nie wiadomo, jak wypadek wpłynie na dalszą realizację serialu.

american jesus 1

Historia w komiksie Millara opowiada o dwunastolatku, który dowiaduje się, że jest Jezusem Chrystusem ponownie przybyłym na świat, a jego przeznaczeniem jest uratować ludzkość. Serialowa adaptacja według doniesień realizowana jest przez niezależną firmę produkcyjną. Na Netfliksie jest już dostępny inny serial pt. The Chosen One, nie ma on jednak związku z realizowaną teraz produkcją.

Gdy doszło do wypadku, ekipa pracowała w pobliżu miejscowości Santa Rosalia.

AKTUALIZACJA: Wiemy już, że produkcja serialu została zawieszona. Do wypadku doszło nie w trakcie zdjęć, lecz podczas transferu na lotnisko. Serial produkuje firma Redrum. Na ten moment przedstawiciele Netflixa nie odnieśli się jeszcze do sprawy.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA