News
Downey Jr. „z radością” wróciłby do MCU. Paltrow opowiedziała, jak aktor odrzucał kwestie ze scenariusza
Downey Jr. jest bohaterem nowego tekstu „Esquire”.
W filmie Iron Man, który rozpoczął MCU, główne role zagrali Robert Downey Jr. i Gwyneth Paltrow. Para aktorów wypowiedziała się ostatnio na łamach magazynu Esquire, zahaczając o ich udział w MCU.
Downey został spytany, czy powróciłby do roli Iron Mana. Odparł:
Z radością. To zbyt integralna część mojego DNA. Ta rola wybrała mnie. Zawsze mówię, żeby nigdy nie stawiać przeciwko Kevinowi Feige. To pewna przegrana. On zawsze jest zwycięzcą.
Z kolei Paltrowo opowiedziała o tym, jak Downey odrzucał kwestie ze scenariusza Iron Mana.
Jon Favreau i Robert szli do przyczepy, gdzie Robert stwierdzał, że „nie wypowie tych je*anych kwestii”, a potem improwizował, albo w przyczepie, albo już na planie. Myślę, że aby coś wydało mu się żywe, musi być świeże, tak jakby dopiero co zostało wynalezione. Wiele z tych znanych kwestii napisano 10 minut przed tym, jak je wypowiedziliśmy.
Zarówno Downey Jr., jak i Paltrow, ostatni raz pojawili się w MCU przy okazji Avengers: Końca gry.
Cały tekst Esquire przeczytacie tutaj.
