search
REKLAMA
News

Do sieci trafiła zapowiedź zwiastuna SMALL WORLD Patryka Vegi

Łukasz Budnik

22 stycznia 2020

small world vega
REKLAMA

Niedawno mieliśmy okazję obejrzeć zwiastun Bad Boy Patryka Vegi (premiera 21 lutego), ale to nie jedyny film reżysera który trafi do kin w tym roku. Kolejnym będzie Small World. Do sieci trafiła właśnie zapowiedź zwiastuna tej produkcji.

Small World Vega porusza temat handlu dziećmi i opowiada o dziewczynie porwanej w dzieciństwie z polskiej wsi, odnalezionej po 14 latach. Vega wyjątkowo dużo czasu poświęca na postprodukcję filmu. O swoim projekcie powiedział:

Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż “Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny.

Pełny zwiastun będzie można zobaczyć przez seansami Bad Boy. 

W obsadzie Small World są między innymi Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk i Marieta Żukowska. Według wcześniejszych wieści premiera ma się odbyć w czerwcu, choć w nowym spocie nie ma szczegółowych informacji na ten temat. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA