search
REKLAMA
News

Do sieci trafiła kompilacja scen, w których TOM CRUISE biega w serii “Mission: Impossible”

Tom Cruise nabiegał się w słynnej serii.

Łukasz Budnik

4 lipca 2023

REKLAMA

W lipcu do kin trafi film Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, kolejna część słynnej serii z Tomem Cruise’em.

W nowej odsłonie raz jeszcze zobaczymy gwiazdy poprzednich serii. Oprócz Cruise’a na ekranie pojawią się Vanessa Kirby, Rebecca Ferguson, Simon Pegg oraz Henry Czerny, który w pierwszej części serii z 1996 roku wcielił się w Eugene’a Kittridge’a. Zobaczymy też kilka nowych postaci; do serii dołączyły m.in. Hayley Atwell, Pom Klementieff oraz Indira Varma. W obsadzie jest także Marcin Dorociński.

Przy okazji promocji filmu, studio Paramount pokazało kompilację scen, w których grany przez Cruise’a Hunt… biega. Okazuje się, że z takich fragmentów dało się przygotować niemal dziesięciominutowy montaż. Zobaczycie go poniżej:

Z pierwszych reakcji dziennikarzy wynika, że Dead Reckoning to kolejna świetna odsłona serii, która zachwyca scenami akcji (szczególne słowa uznania kierowane są w stronę tej w pociągu), tempem i stroną audiowizualną. Film jest skonstruowany tak, że czas zlatuje niepostrzeżenie (widowisko trwa 2,5h), a obsada po raz kolejny daje z siebie wszystko. Ciepłe słowa kierowane są zwłaszcza w stronę nowej bohaterki granej przez Haley Atwell, która ma kraść każdą scenę, w której się pojawia. Dziennikarze zauważają jednak, że jako całość, film nie jest tak satysfakcjonujący jak Fallout, poprzednia odsłona serii. Ma to jednak wynikać naturalnie z tego, że Dead Reckoning Part One to dopiero połowa większej opowieści. Film stanowi też komentarz na temat rozwoju AI i niebezpieczeństw, które mogą z tego wynikać.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA