search
REKLAMA
News

Do sieci trafił zwiastun fabularnego filmu o tegorocznym procesie JOHNNY’EGO DEPPA i AMBER HEARD

Proces Deppa i Heard zakończył się w czerwcu.

Łukasz Budnik

28 września 2022

depp heard 1
REKLAMA

W tym roku przez kilka tygodni świat żył procesem Johnny’ego Deppa i Amber Heard o zniesławienie. Sprawę ostatecznie wygrał Depp, choć Heard jakiś czas później złożyła apelację, zatem temat się jeszcze nie skończył. Tymczasem już za dwa dni do amerykańskiego serwisu Tubi trafi film fabularny przedstawiający proces: Hot Take: The Depp/Heard Trial. Dziś możemy zapoznać się ze zwiastunem.

W Deppa i Heard wcielą się kolejno Mark Hapka (Days of Our Lives) i Megan Davis (Alone in the Dark). Na ekranie pojawią się także m.in. Melissa Marty jak prawniczka Deppa Camille Vasquez oraz Mary Carrig jako reprezentująca Heard Elaine Bredehoft. Fabuła filmu obejmie dwa miesiące, podczas których odbywał się proces (zakończył się on 1 czerwca) i pokaże wydarzenia zarówno z sali sądowej, jak i poza nią. Film napisał Guy Nicolucci, a wyreżyserowała Sara Lohman. Przedstawiciel Tubi stwierdził, że produkcja filmu ruszyła szybko, aby uchwycić tę historię i zobrazować ją w unikalny sposób. Film wraz z Tubi produkuje MarVista, której przedstawicielka powiedziała, że historie tego rodzaju są seansem obowiązkowym dla każdego fana popkultury i dramatów z udziałem celebrytów.

Film zadebiutuje już 30 września. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA