search
REKLAMA
News

Do sieci trafił nowy zwiastun trzeciego sezonu THE BOYS. Premiera w czerwcu

“The Boys” powróci w czerwcu.

Łukasz Budnik

16 maja 2022

Homelander the boys
REKLAMA

Do sieci trafił nowy zwiastun trzeciego sezonu serialu The Boys, opartego na komiksie Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Sprawdźcie, jak zapowiadają się kolejne odcinki popularnego serialu.

Już z poprzedniego trailera dowiedzieliśmy się, że w kolejnym sezonie Butcher przyjmie związek V zdający nadludzkie moce, co ma pomóc wyrównać szanse w walce z tzw. supkami, przede wszystkim z Homelanderem. Zobaczymy nowych bohaterów, w tym Soldier Boya (w tej roli Jensen Ackles z Supernatural), który jest jedną z pierwszych osób, które przyjęły preparat – stało się to jeszcze w latach 40., a Soldier Boy walczył później w II wojnie światowej.

W obsadzie zobaczymy też gwiazdy poprzednich sezonów – powrócą  Antony Starr jako Homelander, Karl Urban jako Billy Butcher, Erin Moriarty jako Starlight, Jack Quaid jako Hughie Campbell, Karen Fukuhara jako Kimiko, Tomer Kapon jako Frenchie oraz Laz Alonso jako Cyc.

O trzecim sezonie jest już głośno w kontekście jednego z zaplanowanych odcinków: Herogasm. Będzie oparty na kontrowersyjnym numerze, w którym tytułowi The Boys – grupa, która stawia czoło superbohaterom nadużywających swoich mocy – trafia na imprezę organizowaną na tropikalnej wyspie przez korporację Vaught. Tam herosi pozwalają sobie na rozmaite legalne oraz nielegalne czynności i organizują orgię. Nieobecność superbohaterów zostaje obywatelom wytłumaczona tym, że wyruszyli oni w kosmos aby walczyć z obcymi formami życia. Już sam komiks wzbudził po premierze poruszenie (choć materiał źródłowy także nie stroni od treści kontrowersyjnych), okaże się zatem, jakie reakcje wywoła serialowa wersja tego wątku.

Premierę zaplanowano na 3 czerwca. Na start zostaną pokazane 3 odcinki.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA