search
REKLAMA
News

DC nie pozwoliło twórcom serialu HARLEY QUINN pokazać sceny seksu Batmana i Catwoman. “Herosi tego nie robią”

Serial “Harley Quinn” zadebiutował w 2019 roku.

Łukasz Budnik

16 czerwca 2021

REKLAMA

W 2019 roku zadebiutował serial animowany dla dorosłych pt. Harley Quinn, osadzony w świecie DC. Produkcja została świetnie przyjęta przez widzów i krytyków, a w tym momencie trwa oczekiwanie na trzeci sezon, który ma trafić na HBO Max. Choć w produkcji nie brakuje przemocy i seksualności, przedstawiciele DC nie pozwoli twórcom na umieszczenie planowanej przez nich sceny.

W nowym wywiadzie z Variety, współtwórca Harley Quinn, Justin Halpern, zdradził, że DC odmówiło pokazania sceny seksu oralnego Batmana i Catwoman, która miała pojawić się w trzecim sezonie. Powodem są kwestie marketingowe. O ile w przypadku złoczyńców twórcy mają więcej luzu, inaczej jest z superbohaterami.

W trzecim sezonie “Harley” mieliśmy moment, gdy Batman zadowala oralnie Catwoman. Tymczasem DC stwierdziło: “Absolutnie nie możecie tego zrobić. Herosi tego nie robią”. Spytaliśmy, czy mówią przez to, że herosi są samolubni. Odpowiedzieli, że nie, jednak tworzy się ich figurki, a jeśli Batman będzie uprawiać seks oralny, trudno będzie jakąś sprzedać.

Zarówno Halpern, jak i drugi twórca – Patrick Schumacker – zaznaczyli, że mimo to firma bardzo wspiera ich w tworzeniu serialu i już nieraz pozwalała na wiele. Nie wiadomo, czy w tej sytuacji osiągnięto jakiś kompromis i czy w trzecim sezonie Harley Quinn zobaczymy sceny erotyczne z udziałem Batmana.

Harley Quinn głosu tytułowej bohaterce użycza Kaley Cuoco, a towarzyszą jej między innymi Lake Belle jako Poison Ivy oraz Alan Tudyk w kilku rolach, w tym Jokera. Trzeci sezon serialu nie ma jeszcze ustalonej premiery.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA