search
REKLAMA
News

Dawid Ogrodnik, Rafał Zawierucha i inne polskie gwiazdy w zwiastunie filmu NAJMRO

“Najmro” trafi na ekrany kin 17 września.

Łukasz Budnik

22 czerwca 2021

najmro 1
REKLAMA

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu Najmro. Kocha, kradnie, szanuje, który na ekrany kin trafi 17 września.

Cytując zapowiedź dystrybutora:

“To komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

W głównej roli występuje Dawid Ogrodnik, a poza nim w filmie pojawią się Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Rafał Zawierucha, Olga Bołądź, debiutująca na wielkim ekranie Masza Wągrocka oraz Sandra Drzymalska.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA