search
REKLAMA
News

DAVID SCHWIMMER z serialu PRZYJACIELE udzielił nowych informacji o planowanym spotkaniu aktorów

Łukasz Budnik

4 marca 2021

REKLAMA

Wyczekiwana realizacja ponownego spotkania obsady Przyjaciół, które miało mieć miejsce w ramach specjalnego programu na HBO Max, już kilka razy opóźniła się w wyniku komplikacji przysporzonych przez pandemię.

Początkowo data premiery była ustalona na dzień debiutu samego kanału, jednak sytuacja na świecie wykluczyła tę możliwość. W listopadzie zeszłego roku odtwórca roli Chandlera Binga, Matthew Perry, utrzymywał, że spotkanie dojdzie do skutku i rzuca trochę światła na nowy termin – zapowiedział, że spotkanie jest przełożone na początek marca 2021. Z kolei w styczniu Lisa Kudrow w podcaście “Literally!” potwierdziła, że realizacja zaplanowana jest na wczesną wiosnę i dodała, że już nagrała coś na tę okazję. Aktorka przypomniała jednak, że w programie aktorzy nie wcielają się w swoje postaci.

Kolejnych informacji udzielił teraz David Schwimmer. Odtwórca roli Rossa zdradził, że za nieco ponad miesiąc wyrusza do Los Angeles w sprawie nagrania programu. Aktor dodał, że twórcy znaleźli sposób na to, aby zachować bezpieczeństwo i część specjalnego odcinka zostanie zrealizowana na zewnątrz. Schwimmer nie chciał jednak powiedzieć, kto poprowadzi spotkanie aktorów – możemy być jedynie pewni, że nie będzie to Ellen DeGeneres. Słowa aktora pokrywają się z doniesieniami, że nagranie odbędzie się wiosną.

Marta Kaufman, współtwórczyni serialu, mówiła niegdyś, że przesunięcia realizacji specjalnego odcinka wynikają z istotnej kwestii – program potrzebuje publiczności. 

To ogromna część tego, czym są “Przyjaciele”. Nie możemy zrobić tego bez widzów. Wszyscy czekamy, aż będziemy mogli zaprosić publiczność do programu na żywo.

Tymczasem kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Przyjaciele 15 kwietnia trafią do serwisu HBO Go. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA