search
REKLAMA
News

Po kontrowersjach z Giną Carano PEDRO PASCAL jest wychwalany przez fanów na Twitterze. Aktor zareagował

Łukasz Budnik

4 marca 2021

pedro pascal mandolorian star wars
REKLAMA

Po tym, jak Gina Carano została zwolniona z The Mandalorian (bezpośrednim powodem zwolnienia była usunięta już relacja aktorki, w której udostępniła porównanie podziału politycznego do nazistowskich Niemiec), jej obrońcy zaczęli sugerować, że pracę powinien stracić także jej kolega z planu, Pedro Pascal. Powodem miałby być post z 2018 roku, w którym aktor przyrównał zdjęcie młodych ludzi w obozie koncentracyjnym do zdjęcia dzieci w klatce na granicy z USA.

Na Twitterze pojawiały się głosy, że zatrzymanie aktora to przejaw seksizmu, a jego post to także “uwłaczanie na tle kulturowej i religijnej tożsamości”. Pascal nie odniósł się wówczas do komentarzy – zareagował natomiast na zupełnie inną, pozytywną akcję, którą urządzili w ostatnich dniach jego fani. Na Twitterze popularny stał się hashtag WeLovePedroPascal, który miłośnicy aktora umieszczali w postach komplementujących jego role oraz działalność poza ekranem, m.in. wstawianie się w obronie mniejszości.

Pascal, ku uciesze fandomu, umieścił tweeta, w którym napisał, że kocha swoich fanów nawet bardziej.

O Pascalu wypowiadała się też sama Carano – mówiła, że choć różnią ich poglądy polityczne, mieli na planie dobre stosunki i nazwała go “uroczą osobą”.

Aktor jest teraz mocno rozchwytywany – niedawno pojawił się w Wonder Woman 1984 oraz Będziemy bohaterami, a w przyszłości zobaczymy go w Unbearable Weight of Massive Talent z Nicolasem Cage’em oraz w The Last of Us, serialowej adaptacji słynnej gry Naughty Dog. Pascal powróci także w trzecim sezonie The Mandalorian, który zaplanowany jest na przyszły rok. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA