search
REKLAMA
News

Darth Vader powraca. HAYDEN CHRISTENSEN pojawi się w serialu o OBI-WANIE KENOBIM

Łukasz Budnik

11 grudnia 2020

REKLAMA

Wczoraj odbyła się konferencja Disneya dla inwestorów, na której ogłoszono nowe produkcje, w tym ze świata Marvela oraz Gwiezdnych wojen (więcej o tych drugich tutaj). Na wzmiankę zasługuje jeszcze ciekawe ogłoszenie związane z serialem o Obi-Wanem Kenobim – powróci w nim Hayden Christensen!

Aktor w Ataku klonów Zemście Sithów wcielał się w Anakina Skywalkera, który później zszedł na Ciemną Stronę i został Darthem Vaderem. Po premierze Christensen był krytykowany za swoje występy, dziś jednak fani patrzą na jego role znacznie cieplej, a powrót Christensena przewijał się na forach jako coś, co miłośnicy Star Wars bardzo chcieliby zobaczyć. W końcu będą mieć okazję.

Akcja Obi-Wana Kenobiego zostanie osadzona 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a więc 9 lat przed Nową nadzieją. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej formie powróci Christensen – czy zobaczymy go wyłącznie w kostiumie Vadera, czy też może jako wizję, którą będzie mieć Kenobi. Przed wydarzeniami z serialu obaj bohaterowie widzieli się po raz ostatni na planecie Mustafar, gdzie stoczyli pojedynek na śmierć i życie.

Czekacie na serial o Obi-Wanie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA