search
REKLAMA
News

DAREDEVIL z MCU powróci w SPIDER-MANIE 3? Kolejne doniesienia

Łukasz Budnik

9 grudnia 2020

REKLAMA

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że do obsady trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela dołączył Alfred Molina jako Doktor Octopus. Aktor powtórzy rolę, którą zagrał w Spider-Manie 2 z 2004 roku. Mało tego – według raportu z portalu Collider w filmie mamy zobaczyć innych członków obsady starszych filmów o Spider-Manie, w tym odtwórców tytułowych ról. Według doniesień Andrew Garfield podpisał już kontrakt i na pewno pojawi się w filmie, podobnie jak Kirsten Dunst, która wcielała się w Mary Jane Watson w trylogii Sama Raimiego. Rozmowy mają prowadzić z kolei Tobey Maguire i Emma Stone (Gwen Stacy z serii Niesamowity Spider-Man). Tymczasem do sieci trafiła nowa plotka. 

Według źródła w postaci Murphy’s Multiverse, którego doniesienia często pokrywały się z prawdą, kontrakt na występ w filmie podpisał Charlie Cox. Aktor grał Daredevila w anulowanym po trzech sezonach serialu Netflixa, który wchodził w skład MCU. Prawa do postaci niedawno wróciły do Marvela, więc w tym momencie włodarze studia mogą wpisać superbohatera w kolejne projekty. Obecność Matta Murdocka miałaby sens – bohater jest prawnikiem, mógłby więc wyciągnąć Petera Parkera z kłopotów w postaci zdradzenia jego tożsamości przez Mysterio.

Poza potwierdzonymi Foxxem, Moliną i Hollandem, w Spider-Manie 3 (wciąż nie znamy oficjalnego tytułu) powrócić mają Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon i Tony Revolori.

Marvel i Sony nie skomentowały jeszcze najnowszych doniesień na temat, Garfielda, Maguire i Coxa, zatem należy traktować je jako plotki. Być może wkrótce będziemy w stanie potwierdzić je oficjalnie.

Spider-Man 3 ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA