search
REKLAMA
News

DANIEL RADCLIFFE mógł wystąpić w aktorskim spocie serialu RICK I MORTY

Aktorski spot serialu “Rick i Morty” wzbudził niemałe poruszenie w sieci.

Łukasz Budnik

5 września 2021

REKLAMA

Przedwczoraj stacja Adult Swim opublikowała spot promujący serial Rick i Morty, w którym po raz pierwszy widzimy Ricka i Morty’ego w wersji aktorskiej. Krótki klip wzbudził niemałe poruszenie wśród fanów.

W roli Ricka obsadzono Christophera Lloyda (Rick i Morty wywodzi się zresztą z krótkometrażowej animacji opartej na Powrocie do przyszłości, gdzie Lloyd wcielił się z kolei w rolę doktora Browna), Morty’ego zagrał zaś Jaeden Martell znany m.in. z Na noże i Tego. Grane przez nich postaci to wersje C-132 – inne niż te, których losy śledzimy w serialu (C-137). Jason DeMarco, wiceprezes działu animacji Warner Bros., zdradził na Twitterze, że rolę Morty’ego proponowano Danielowi Radcliffe’owi, prywatnie fanowi serialu. 

Pierwotnie chciałem, żeby to Daniel Radcliffe zagrał Morty’ego. Wiem, że jest fanem, ale (mądrze) odrzucił rolę. Mądry facet. To był pomysł, który dobrze brzmiał na papierze, ale zupełnie by się nie sprawdził. Przy okazji gratulacje dla wszystkich, którzy się do niego przyczynili. To była ciężka praca naszego reżysera Paula Cummingsa, jego utalentowanej ekipy i naszej drużyny. Jeden z moich najbardziej meta pomysłów.

Fani Ricka i Morty’ego mają przed sobą jeszcze kilkadziesiąt przygód bohaterów – po zakończeniu 3 sezonu dowiedzieliśmy się, że serial został przedłużony na kolejne 70 odcinków, które będą podzielone na nieokreśloną liczbę sezonów.

Finał piątego sezonu będzie można obejrzeć w Polsce już jutro. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA