search
REKLAMA
News

CZARNA WDOWA trafi jednocześnie do kin i na Disney+. Data premiery znów przesunięta

Łukasz Budnik

23 marca 2021

czarna wdowa
REKLAMA

Disney podjął decyzję w sprawie premiery Czarnej Wdowy, solowego filmu o bohaterce granej w MCU przez Scarlett Johansson. Widowisko Marvela trafi jednocześnie do kin i na platformę Disney+, podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Co w duszy gra, Mulan oraz Rayi i ostatniego smoka.

Tak samo jak dwie ostatnie wymienione produkcje, Czarna Wdowa będzie podlegać dodatkowej opłacie ponad abonament w ramach usługi Premier Access – aby obejrzeć widowisko, widzowie będą musieli zapłacić 29,99 dolarów. Zmianie uległa też data premiery (już po raz trzeci) – stanęło na 9 lipca.

Przypomnijmy, że akcja filmu z Johansson ma dziać się po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów, ale przed Avengers: Wojną bez granic – Czarna Wdowa będzie uciekać i zmierzy się z własną przeszłością. Napotka też nowego przeciwnika – Taskmastera. Poza Johansson w filmie zobaczymy między innymi Florence Pugh, Davida Harboura i Rachel Weisz. Reżyseruje  Cate Shortland.

Zwiastun obejrzycie poniżej:

Przy okazji Disney poinformował o datach premier innych swoich filmów – Cruella z Emmą Stone zadebiutuje w kinach i na Disney+ (także za dodatkową opłatą) 28 maja, a Luca Pixara 18 czerwca bezpośrednio w streamingu. Przesunięto też premiery następujących produkcji:

  • Free Guy  na 13 sierpnia 2021
  • Shang Chi and the Legend of the Ten Rings na 3 września 2021
  • The King’s Man na 22 grudnia 2021
  • Deep Water na 14 stycznia 2022
  • Śmierć na Nilu na 11 lutego 2022.

Czekacie na premierę Czarnej Wdowy?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA