search
REKLAMA
News

ANA DE ARMAS i BEN AFFLECK w thrillerze erotycznym reżysera “9 1/2 TYGODNIA”?

Łukasz Budnik

2 sierpnia 2019

REKLAMA

Po siedemnastu latach przerwy Adrian Lyne wraca do reżyserowania filmów. Jego ostatnim dokonaniem jest Niewierna z 2002 roku, wcześniej zaś zrealizował takie produkcje jak 9 1/2 tygodniaNiemoralna propozycja Fatalne zauroczenie. Tym razem Lyne bierze na warsztat adaptację powieści Deep Water autorstwa Patricii Highsmith, wydanej w 1957 roku. 

Książka opowiada o niekochającym się małżeństwie, w którym żona pozwala sobie na przelotne romanse. Małżeńskie gierki przybierają nieprzewidziany obrót, gdy jeden z byłych kochanków kobiety zostaje zamordowany.

Scenariusz erotycznego thrillera napisali Sam Levinson (Euforia) i Zack Helm. Negocjacje w sprawie głównych ról prowadzą Ana de Armas i Ben Affleck. Aktorka znana jest z Blade Runnera 2049 Kto tam?, a już wkrótce wystąpi jako Marylin Monroe w netfliksowym filmie Blonde. Zobaczymy ją też w nowym Bondzie i nadchodzącej produkcji Riana Johnsona. Affleck  zaś najwyraźniej znów nabiera rozpędu – niedawno, wraz z Mattem Damonem, dołączył do obsady nowego filmu Ridleya Scotta, a już wkrótce pojawi się na ekranach w filmie Gavina O’Connora, jako trener koszykówki zmagający się z alkoholizmem.

Jeśli wszystkie negocjacje dojdą do skutku, produkcja filmu rozpocznie się w listopadzie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA