search
REKLAMA
News

Chris Evans, Ryan Gosling i Ana de Armas na zdjęciach z filmu THE GRAY MAN braci Russo

“The Gray Man” zadebiutuje w lipcu.

Łukasz Budnik

26 kwietnia 2022

gray man 2
REKLAMA

Jednym z filmów powstających dla platformy Netflix jest The Gray Man braci Russo, którzy mają na koncie między innymi Avengers: Wojnę bez granic oraz Avengers: Koniec gry. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z widowiska opartego na powieści Marka Greaneya, wydanej w 2009 roku.

Bohaterem filmu jest Court Genry, niezależny zabójca, który pracował kiedyś dla CIA. Genry’ego ściga były współpracownik Lloyd Hanes i jego ekipa. Za głowę Genry’ego zostaje wyznaczona nagroda, co rozpoczyna pościg po całym świecie. W Genry’ego wciela się Ryan Gosling, który w domyśle ma zagrać tę postać także w kontynuacjach – The Gray Man ma być początkiem franczyzy. Hanesa gra z kolei Chris Evans. Poza nimi, na ekranie zobaczymy także Anę de Armas i Regé-Jean Page’a, a na drugim planie takie nazwiska, jak Dhanush, Jessica Henwick, Julia Butters, Wagner Moura, Alfre Woodard, Callan Mulvey i Michael Gandolfini.

gray man 1

gray man 2

gray man 3

gray man 4

Budżet filmu to 200 milionów dolarów, co czyni go najdroższą produkcją Netflixa.

Premierę wyznaczono na 22 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA