search
REKLAMA
News

RYAN GOSLING i CHRIS EVANS wystąpią w nowym filmie twórców AVENGERS: KOŃCA GRY

Łukasz Budnik

17 lipca 2020

REKLAMA

Joe i Anthony Russo, twórcy m.in. Avengers: Końca gry, nie pozwalają sobie na utratę tempa. Po tym, jak wzięli udział w tworzeniu największego obecnie hitu Netflixa – Tyler Rake: Ocalenie, szykują kolejny projekt. “The Hollywood Reporter” poinformowało, że bracia stworzą thriller akcji pt. The Gray Man.

Autorem scenariusza jest Joe Russo, a doszlifowali go Christopher Markus i Stephen McFeely, stojący za dwoma ostatnimi częściami Avengers. Produkcja będzie oparta na powieści Marka Greaneya pod tym samym tytułem i trafi na Netflixa.

Główne role w filmie zagrają Ryan Gosling i Chris Evans. Ten pierwszy wcieli się w głównego bohatera – Courta Gentry’ego (znanego jako tytułowy Gray Man), byłego agenta CIA którego ściga dawny kolega, Lloyd Hansen (w tej roli właśnie Chris Evans). Były odtwórca roli Kapitana Ameryki jest kolejnym aktorem z filmów Marvela, który nawiązał z Russo ponowną współpracę, po Chrisie Hemsworthie i Tomie Hollandzie, który wystąpił w filmie Cherry. Anthony Russo twierdzi, że film będzie klimatem zbliżony do Zimowego żołnierza.

Budżet filmu to aż 200 mln dolarów.

Prace na planie mają ruszyć na początku 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA