search
REKLAMA
News

CHILD’S PLAY. Laleczka Chucky morduje w nowym zwiastunie!

Łukasz Budnik

18 kwietnia 2019

REKLAMA

21 czerwca w USA odbędzie się premiera horroru Child’s Play, będącego jednocześnie remakiem i rebootem słynnej Laleczki Chucky z 1988 roku. Dziś do sieci trafił pełny zwiastun produkcji.

Fabuła filmu zbliżona będzie do tej z oryginału. Trzynastoletni Andy dostaje od matki lalkę, która okazuje się być świadomym bytem z morderczymi skłonnościami. W przeciwieństwie do Laleczki Chucky, tym razem lalka nie będzie opętana przez złego ducha, lecz – jak określił reżyser, pozbawionym kontroli robotem (najwyraźniej twórcy poszli z duchem czasu). W obsadzie kilka znanych nazwisk – w matkę wciela się Aubrey Plaza (Parks and RecreationLegionIngrid jedzie na zachód), a detektywa badającego sprawy morderstw gra Brian Tyree Henry (AtlantaGdyby ulica Beale umiała mówić). Co chyba najciekawsze, głos Chucky’emu użycza Mark Hamill, który już głosową rolą Jokera udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem dubbingu.

Czekacie na ten film? A może uważacie, że to zbędna produkcja? Dajcie znać!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA