search
REKLAMA
News

CHARLIZE THERON chciałaby, aby ATOMIC BLONDE i JOHN WICK spotkali się na ekranie

Łukasz Budnik

8 lipca 2020

REKLAMA

Charlize Theron promuje aktualnie zbliżającą się premierę Netflixa – The Old Guard. Przy okazji jednego z wywiadów, aktorka została spytana o możliwość pokazania na ekranie wspólnych perypetii bohaterki Atomic Blonde z 2017 roku oraz Johna Wicka, w którego wciela się rozchwytywany Keanu Reeves. 

Theron nie ukrywa, że chętnie wzięłaby udział w takim przedsięwzięciu.

Będę tam, jak tylko dostanę telefon. Niech powiedzą mi gdzie, a się pojawię. Keanu to jedna z moich ulubionych osób na świecie i absolutnie go uwielbiam, szanuję, podziwiam i jestem wdzięczna, że mogliśmy zrobić razem dwa filmy (“Adwokat diabła” i “Słodki listopad” – przyp.). Oboje znaleźliśmy się na nowym etapie naszych karier, a wiele elementów Atomic Blonde zostało zainspirowanych Johnem Wickiem. Jeśli więc jest logiczny sposób na to, żeby te dwie postaci się spotkały, jestem absolutnie za.

paper-pulp.deviantart.com

Gdyby wydarzenie takie miało dojść do skutku, twórcy musieliby mocno przemyśleć, w jakim czasie chcieliby osadzić fabułę. Akcja Johna Wicka dzieje się współcześnie, podczas gdy Atomic Blonde w 1989 roku. Chęć pokazania obu postaci razem wyrażał też David Leitch, reżyser produkcji z Theron i jednocześnie jeden z twórców pierwszej części perypetii Wicka.

Chcielibyście, aby te dwie postaci spotkały się razem na ekranie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA