search
REKLAMA
News

Casey Affleck i Sam Claflin w thrillerze KAŻDY TWÓJ ODDECH. Zwiastun i data premiery

Łukasz Budnik

27 marca 2021

affleck kazdy twoj oddech scaled
REKLAMA

Już 9 kwietnia na VOD pojawi się Każdy twój oddech, thriller o rodzinie, której uporządkowane życie zostaje zburzone przez pojawienie się tajemniczego mężczyzny. W rolach głównych wystąpili Casey Affleck, Sam Claflin oraz Michelle Monaghan. 

Opis filmu brzmi: “Philip Clark ceniony psychiatra i wykładowca zmaga się z rodzinnym kryzysem. Tragiczne wydarzenia z przeszłości odbijają się także na jego nastoletniej córce Lucy, która zostaje przyłapana na zażywaniu narkotyków. Nieoczekiwanie, kariera zawodowa Philipa załamuje się w momencie, gdy jedna z jego pacjentek odbiera sobie życie. Kiedy brat zmarłej poznaje żonę i córkę Philipa, ten orientuje się, że to wydarzanie już na zawsze zburzy spokój jego rodziny…”

Reżyserem filmu jest Vaugh Stein, który tak komentował swoje dzieło:

To klasyczny thriller z elementami atrakcyjnej i inteligentnej współczesności. Fabuła jest niezwykle wciągająca, postaci są wspaniale zbudowane i starannie opracowane, a tempo akcji jest absolutnym strzałem w dziesiątkę: od diabelsko powolnego budowania napięcia, przez szybkie zwroty akcji aż do gorącego punktu kulminacyjnego. Ten film ma klasycznie złowieszczy, obsesyjny wydźwięk “Przylądka strachu” czy “Fatalnego zauroczenia”, jednak to, co go wyróżnia to niezwykle współczesna i po mistrzowsku odtworzona nowatorska natura przedstawionej historii.

Film dostępny będzie od 9 kwietnia na platformach VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, Platforma CANAL+, CHILI, Multimedia GO, MOJEEKINO, E-KINOPODBARANAMI oraz TVP VOD.

źródło: materiały prasowe Galapagos Films

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA