search
REKLAMA
News

BRIE LARSON dołączyła do serii SZYBCY I WŚCIEKLI. Vin Diesel powitał ją w rodzinie

Brie Larson otwarcie mówiła o tym, że chciałaby zagrać w “Szybkich i wściekłych”.

Łukasz Budnik

10 kwietnia 2022

REKLAMA

W 2023 roku na ekrany trafi The Marvels, widowisko MCU, w którym rolę Kapitan Marvel powtórzy Brie Larson. Aktorka kilka miesięcy temu wzięła udział w kilku reklamach samochodów, a w jednym z wywiadów przyznała, że chętnie dołączyłaby do innej popularnej serii – Szybcy i wściekli. Okazuje się, że jej marzenie się spełniło.

Przypomnijmy, że lutowej rozmowie z Uproxx Larson wyznała, że “na sto procent” chciałaby dołączyć do serii i że ma na jej punkcie obsesję.  Przez Szybkich i wściekłych przewinęło się już wiele gwiazd, w tym oczywiście Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, John Cena, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Gal Gadot czy Helen Mirren. W 2023 roku na ekrany ma trafić dziesiąta część serii, a kolejna – jedenasta – będzie zwieńczeniem całego cyklu. To właśnie w 10. odsłonie pojawi się Larson, o czym na Instagramie poinformował sam Diesel.

Kiedy widzicie tego anioła śmiejącego się na moim ramieniu, mówicie do siebie “To Kapitan Marvel”. Na tym obrazku jest miłość i śmiech. Nie widzicie jednak bohaterki, którą poznacie w Fast10. Nie macie pojęcia, jak ponadczasowa i wspaniała będzie w naszej mitologii. Poza jej pięknością, intelektem, Oscarem, to głęboka dusza, która doda coś, czego się nie spodziewacie, ale za czym wam tęskno. Witam w RODZINIE, Brie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Vin Diesel (@vindiesel)

Na ten moment nie wiadomo, w kogo dokładnie wcieli się Larson.

Dziesiąta część Szybkich i wściekłych zadebiutuje 19 maja 2023 roku. Wśród nowych nazwisk w obsadzie zobaczymy też Jasona Momoę i Danielę Melchior.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA