search
REKLAMA
News

Wyciekły zdjęcia figurek bohaterów THOR: LOVE AND THUNDER. Wśród nich Gorr Christiana Bale’a

Premiera filmu “Thor: Love and Thunder” zaplanowana jest na 8 lipca.

Łukasz Budnik

10 kwietnia 2022

thor love thunder
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. 

Oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze wystąpią Tessa Thompson, Chris Pratt, Natalie Portman (grana przez nią Jane Foster także zyska moce Thora), Russell Crowe, odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki, a gościnnie także m.in. Matt Damon. Antagonistę zagra z kolei Christian Bale, który wcieli się w złoczyńcę zwanego Gorr the God Butcher. W komiksach to mieszkaniec plemienia na nienazwanej planecie, który po śmierci rodziny uznaje, że bóstwa nie istnieją, a w efekcie zostaje wygnany z plemienia i skazany na tułaczkę po pustyni. To właśnie tam jest świadkiem bitwy między dwoma bóstwami – jednym z nich jest Knull. Wiedza, że bogowie są prawdziwi i nie ochronili jego rodziny, napełnia go furią; Gorr postanawia zabić każdego boga.

Do sieci wyciekły zdjęcia figurek bohaterów z filmu, dzięki którym możemy zerknąć, jak będą prezentować się w filmie Thor (w dwóch odsłonach), Jane (jako Mighty Thor) i sam Gorr. Nie zabrakło także Star Lorda, Groota i Walkirii. Zdjęcia poniżej (pamiętajcie, żeby przesunąć w prawo):

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Todd Ortiz (@_rektangular)

Po sieci krąży też inne zdjęcie przedstawiające bohaterów:

thor love thunder 1

Fani podejrzewają, że jutro zadebiutuje zwiastun filmu, choć nie było oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA