search
REKLAMA
News

Nowy dinozaur z JURASSIC WORLD: DOMINION “jest jak Joker”. Do sieci trafiło zdjęcie promocyjne

“Jurassic World: Dominion” trafi do kin 10 czerwca 2022 roku.

Łukasz Budnik

9 kwietnia 2022

dominion
REKLAMA

Zbliża się premiera Jurassic World: Dominion, kolejnej odsłony słynnej serii. W głównych rolach ponownie pojawią się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, lecz w filmie zobaczymy także głównych bohaterów oryginalnego filmu Stevena Spielberga, granych przez Laurę Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma. Do sieci trafiło nowe zdjęcie promujące widowisko, jak również okładki z bohaterami.

Za scenariusz do filmu odpowiadają Emily Carmichael i Colin Trevorrow, który jest także reżyserem. Fabuła rozgrywać się będzie cztery lata po Upadłym królestwie, gdy uwolnione dinozaury zajmują kolejne tereny na świecie. Grany przez Pratta Owen zajmuje się ich ochroną. Jak czytamy w opisie filmu, sytuacja ta ukształtuje przyszłość naszego świata i roli ludzi.

Na zdjęciu widzimy kolejnego dinozaura, z którym zmierzą się bohaterowie – giganotozaura, który żył w czasach późnej kredy. Trevorrow w rozmowie z Empire stwierdził, że chciał, aby zwierzę było jak Joker i pragnęło patrzeć, jak świat płonie. 

jurassic world dominion

jurassic world dominion 1

jurassic world dominion 2

Dominion trafi do kin 10 czerwca 2022. Widowisko jest jedną z tych produkcji, których premiera została przełożona ze względu na pandemię. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA