search
REKLAMA
News

BONNIE WRIGHT nie chciałaby odświeżenia serii o HARRYM POTTERZE. “To kapsuła czasu”

Bonnie Wright wcielała się w rolę Ginny.

Łukasz Budnik

5 lipca 2021

REKLAMA

W tym roku mija 20 lat od premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Od tamtej powstało osiem części zakończonej już głównej serii oraz dwie odsłony Fantastycznych zwierząt. Trwa właśnie realizacja trzeciej, o czym było głośno ze względu na zwolnienie Johnny’ego Deppa i zastąpienie go Madsem Mikkelsenem, który od teraz będzie wcielać się w Grindelwalda. 

W styczniu “Variety” poinformowało, że Tom Ascheim, producent ze studia Warner Bros., został wyznaczony do nadzorowania wszelkich projektów związanych ze światem wykreowanym przez J.K. Rowling, w tym parków rozrywki, filmów oraz ewentualnych kolejnych projektów – Ascheim ma się kontaktować z pisarką w razie następnych przedsięwzięć. Producent stwierdził, że czeka na dalsze rozszerzanie świata czarodziejów i wykorzystanie możliwości, jakie daje. W sieci niemal od razu pojawiły się pogłoski, że Warner planuje odświeżenie serii z tymi samymi aktorami lub spin-offy.

Na temat powrotu marki wypowiedziała się ostatnio Bonnie Wright, która wcielała się w filmach w rolę Ginny Weasley. W rozmowie z “People” aktorka zasugerowała, że wolałaby zostawić Harry’ego Pottera w spokoju.

Mam nadzieję, że zostawią to tak, jak jest. Myślę, że to pewna kapsuła czasu. Jeśli otworzysz ją ponownie, wszystko się zmieni i będzie inaczej odbierane. Jasne, brakuje mi grania Ginny, ale zawsze trzymałam się konceptu, że cała historia była słusznie zamknięta w siedmiu latach w Hogwarcie.

Aktorka dodała jednak, że gdyby twórcy postanowili jednak w jakiś sposób wrócić do serii o Potterze, efekt prawdopodobnie byłby wspaniały.

Harry Potter

Inne zdanie na temat powrotu mieli Daniel Radcliffe i Tom Felton, którzy nie wykluczyli możliwości powrotu do swoich ról.

Okaże się, jakie wyniki finansowe osiągnie trzecia część Fantastycznych zwierząt, zaplanowana na 15 lipca 2022w zeszłym roku kontrowersje wzbudził nie tylko Depp, lecz także sama Rowling, której komentarze na Twitterze wywołały oburzenie wśród społeczności LGBT. 

Chcielibyście zobaczyć więcej produkcji związanych z Harrym Potterem?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA