search
REKLAMA
News

BOBA FETT pojawi się w drugim sezonie THE MANDALORIAN

Łukasz Budnik

9 maja 2020

REKLAMA

Choć Boba Fett nie miał wiele czasu ekranowego w oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojento stał się jednym z ulubieńców fanów. Łowca nagród po raz pierwszy pojawił się w animowanej sekcji programu Star Wars Holiday Special, a później w Imperium kontratakuje (lata później dodano go także do Nowej nadziei). W Powrocie Jedi wpadł do paszczy Sarlacca, co teoretycznie miało oznaczać jego śmierć. Okazuje się, że Fetta zobaczymy w drugim sezonie The Mandalorian

Co ciekawe, w bohatera wcieli się Temuera Morrison, który w Ataku klonów grał Jango Fetta – Boba jest jego klonem. Według wstępnych informacji, rola Fetta w The Mandalorian nie ma być duża. Disney i Lucasfilm już wcześniej mieli plany na ponowne wprowadzenie Boby do uniwersum – miał nawet dostać własny film, jednak kiepskie wyniki finansowe Hana Solo powstrzymały realizację kolejnych spin-offów. Z projektem wiązani byli Josh Trank i James Mangold.

Boba Fett

W drugim sezonie The Mandalorian w tytułowej roli powróci Pedro Pascal, a do obsady dołączy Michael Biehn oraz – według doniesień – Rosario Dawson jako Ashoka Tano. Niedawno potwierdzono, że za reżyserię odcinków będą odpowiadać między innymi Robert Rodriguez i Peyton Reed, który stworzył dla Marvela dwie części Ant-Mana.

Czekacie na drugi sezon The Mandalorian?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA