search
REKLAMA
News

BOB ODENKIRK w stabilnym stanie po zasłabnięciu na planie BETTER CALL SAUL. Przyczyną były kłopoty z sercem

Bob Odenkirk zasłabł wczoraj na planie “Better Call Saul”.

Łukasz Budnik

29 lipca 2021

REKLAMA

Trwają prace nad szóstym, finałowym sezonem serialu Better Call Saul. W tytułową rolę wciela się Bob Odenkirk, który po raz pierwszy pojawił się jako Saul jeszcze w Breaking Bad. Wczoraj TMZ poinformowało, że 58-letni aktor zemdlał na planie.

Sytuacja miała miejsce we wtorek podczas zdjęć w Nowym Meksyku. Członkowie ekipy natychmiast wezwali pogotowie, a Odenkirk został później przewieziony do szpitala. Przez kilkanaście godzin reprezentanci Odenkirka nie przekazywali żadnej informacji na temat stanu zdrowia aktora, co niepokoiło fanów na całym świecie; tysiące widzów, jak również znajomi aktora z branży, życzyło Odenkirkowi powrotu do zdrowia i pisało o tym, że jest prawdziwym narodowym skarbem z wielkimi zasługami w dziedzinie komedii.

Przedstawiciele aktora kilka godzin temu wydali oświadczenie:

Możemy potwierdzić, że Bob jest w stabilnym stanie po zdarzeniu powiązanym z sercem. On i jego rodzina chcą podziękować niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, jak również obsadzie, ekipie i producentom którzy czuwali u jego boku. Rodzina Odenkirków chce także podziękować za mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia i poprosić o prywatność w czasie, gdy Bob będzie wracać do zdrowia.

Do sytuacji odniósł się także syn Odenkirka, Nate, który na Twitterze napisał, że z jego ojcem będzie w porządku. Przedstawiciele stacji AMC oraz Sony Pictures w swoich oświadczeniach, że reakcja ludzi wskazuje na to, jak wielkim talentem do poruszania i zapewniania rozrywki widzom dysponuje aktor i że są z nim myślami wraz z milionami fanów.

Praca nad Better Call Saul do tej pory przyniosła Odenkirkowi cztery nominacje do Złotego Globu oraz cztery do nagrody Emmy. W ostatnim czasie mogliśmy oglądać aktora w filmie akcji pt. Nikt, który spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony widzów i krytyków. Finałowy sezon Better Call Saul ma planowo liczyć trzynaście odcinków i zadebiutować w 2022 roku; jego realizacja opóźniła się ze względu na pandemię. Okaże się, kiedy Odenkirk będzie w stanie powrócić na plan. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA