search
REKLAMA
News

BEN AFFLECK i JARED LETO nigdy nie spotkali się na planie LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI ZACKA SNYDERA

Łukasz Budnik

18 marca 2021

REKLAMA

Na HBO Go można już oglądać film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. To czterogodzinne widowisko będące pierwotną wizją reżysera i składające się niemal wyłącznie z materiału nagranego przez niego kilka lat temu, nim opuścił projekt, a kinowa wersja została dokończona (i przepisana) przez Jossa Whedona. Niemal, bo w filmie znajdziemy też jedną scenę zrealizowaną już w czasie pandemii.

Uwaga! Poniżej spoilery!

Chodzi o fragment w apokaliptycznej przyszłości, w którym pojawiają się Batman, Flash, Cyborg, Deathstroke, Mera i Joker. Fakt, że Jared Leto powtórzy rolę słynnego antagonisty wywołał niemałe poruszenie, zwłaszcza że jego występ w Legionie samobójców powszechnie jest uznawany za nieudany. Według żony Snydera, Deborah (jest jednocześnie producentką), reżyser spędził długi czas próbując namówić Leto do ponownego wcielenia się w Jokera, chciał bowiem pokazać na ekranie wspólną scenę z Batmanem i jego wrogiem.

Choć ostatecznie jego marzenie się ziściło, Affleck i Leto nigdy nie spotkali się na jednym planie. Powodem były ograniczenia spowodowane pandemią oraz innymi obowiązkami aktorów. Leto nakręcił swoje kwestie osobno, z kolei Affleck, Ray Fisher, Amber Heard i Joe Manganiello wystąpili w scenie razem. Jeszcze inaczej rozwiązano sprawę z Ezrą Millerem, który w momencie dokrętek przebywał w Wielkiej Brytanii pracując na planie trzecich Fantastycznych zwierząt – jego występ nagrany został za pomocą… Zooma.

Efekt końcowy możecie już ocenić sami, zapoznając się z widowiskiem. Planujecie na dziś seans Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA